Czarna Kawka

Strona główna Dla Turystów Gdzie zjeść? Czarna Kawka

„Czarna Kawka” to niestandardowe połączenie kawiarni, cukierni, saloniku prasowego, kawiarenki internetowej i sklepu z pamiątkami. Zlokalizowana w Paczkowie, przy ul. Wojska Polskiego 15. Możesz tu jednocześnie wypić kawę i przekąsić coś słodkiego, skorzystać z Internetu, kupić gazetę oraz zaopatrzyć się w nowości książkowe i muzyczne. Turyści znajdą tu także ciekawe pamiątki, mapy oraz przewodniki.

Specjalnie dla klientów przygotowano szeroki asortyment kaw przyrządzanych z najlepszych, mielonych na miejscu mieszanek, zestaw aromatycznych herbat oraz menu pełne smakowitych deserów. Każdy powinien także znaleźć coś dla siebie w bogatej ofercie świeżych ciast i ciastek. „Czarna Kawka” to także jedyne miejsce w Paczkowie, gdzie można napić się prawdziwej, gęstej czekolady na gorąco. Prosto z czekoladziarki!

Właściciele przywrócili także do życia Paczkowskie Kawki – legendarne bułki drożdżowe, formowane na kształt kawki, wypiekane według tradycyjnej, stuletniej receptury. Produkt ten był sprzedawany w Paczkowie w okresie przedwojennym, zyskując sobie sławę podobną do tej, jaką cieszą się dziś wadowickie kremówki czy krakowskie precle. „Czarna Kawka” może także poszczycić się prawdopodobnie największą ofertą prasy w Paczkowie. Lokal, to połączenie tradycji z nowoczesnością: znajdziesz tu zarówno Paczkowskie Kawki i inne elementy nawiązujące do historii Paczkowa, jak i nowoczesne stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu. Najlepiej przyjdź i przekonaj się sam!

"Czarna Kawka" Kamila Tetłak
adres: ul. Wojska Polskiego 15-1748-370 Paczków
Internet: www.czarnakawka.pl 

 

 

Otwórz