Mieszkanie na sprzedaż w centrum Paczkowa

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Mieszkanie na sprzedaż w centrum Paczkowa

Gmina Paczków wystawiła na sprzedaż lokal mieszkaniowy, tym razem znajdujący się w Rynku w Paczkowie.

Burmistrz Gminy Paczków ogłosił pierwszy przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu nr 1 położonego na I piętrze budynku mieszkalno-usługowego, znajdującego się przy Rynku 10 w Paczkowie.

Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i WC, o powierzchni użytkowej 46,90 m2. Z własnością lokalu mieszkaniowego związany jest udział w wysokości 24/100 we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym jako działka nr 355/2, pow. 0,0081ha. Lokal wymaga kapitalnego remontu, brak prawidłowej wentylacji pomieszczeń, a także ogrzewania.

Treść ogłoszenia brzmi następująco:


Cena wywoławcza wynosi 27.200,00 zł. Przetarg odbędzie się w dniu 29 stycznia 2016 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie (sala konferencyjna). Mogą w nim brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, pod warunkiem, że wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej (2.720,00 zł) na konto UM Paczków najpóźniej do dnia 25 stycznia 2016 roku.

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu o przetargu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej UM Paczków. 

OtwĂłrz