Rozdajemy bezpłatne biało-czerwone pokrowce na samochód!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Rozdajemy bezpłatne biało-czerwone pokrowce na samochód!

W środę  – 11 listopada wszyscy obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Jak co roku, zwracamy się do wszystkich mieszkańców, zakładów i instytucji Gminy Paczków o godne uczczenie tego najważniejszego dla Naszej Ojczyzny dnia – 11 listopada.

W tym roku Burmistrz Gminy Paczków przygotował dla mieszkańców Gminy Paczków niespodziankę w postaci bezpłatnych pokrowców na lusterko samochodowe. W ten sposób chcemy przyczynić się do uczczenia Święta Niepodległości.

Wystarczy zjawić się dziś tj. 10 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Paczkowie, Wydział Koordynacji Programów Europejskich i Rozwoju Przedsiębiorczości - pokój 5a (parter, obok kasy) i odebrać biało-czerwony pokrowiec. UWAGA! Ilość ograniczona!

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Paczkowa i okolicznych wsi do wywieszania w dniu 11 listopada flag narodowych oraz założenia biało-czerwonych pokrowców na samochody.

Dajmy wyraz naszym patriotycznym uczuciom! Okażmy należną pamięć tym wszystkim, którzy wnieśli w nasze czasy wolność oraz tak cenne idee miłości do Ojczyzny, suwerenności i narodowej solidarności. 

Otwórz