EUROPEJSKIE DNI PRACY

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności EUROPEJSKIE DNI PRACY

Chciałbyś zatrudnić nowego pracownika, a może poszukujesz pracy w Europie? Jeśli tak – Europejskie Dni Pracy są właśnie dla Ciebie!

Europejskie Dni Pracy to dynamiczne targi pracy, na których osoby poszukujące pracy spotykają się z potencjalnymi pracodawcami. Kandydaci do pracy mogą tam znaleźć nie tylko oferty pracy, ale również otrzymać praktyczne informacje i porady od doradców EURES i innych specjalistów ds. zatrudnienia.

Z kolei pracodawcy uzyskają bezpłatny i bezpośredni dostęp do ogromnej puli kandydatów z Europy zainteresowanych mobilnością w celach zawodowych. W ramach Europejskich Dni Pracy co roku odbywa się setki imprez w całej Europie. Dni Pracy różnią się zakresem i tematyką, ale ich celem zawsze jest wspieranie mobilności w Europie oraz dopasowanie idealnych kandydatów do właściwych stanowisk.

Aby Europejskie Dni Pracy mogło odwiedzić jak najwięcej osób, został stworzony portal Europejskie Dni Pracy Online, dzięki którym pracodawcy i osoby poszukujące pracy mogą się „wirtualnie” spotkać bez potrzeby osobistego uczestnictwa w targach.

Europejskie Dni Pracy organizuje EURES – sieć Europejskich Służb Zatrudnienia i Komisji Europejskiej. Podczas targów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie zostanie udostępniona sala z dostępem do komputera oraz internetu. Osoby zainteresowane zapraszamy 22 października do pokoju 24, II piętro.

Warunkiem udziału w targach zarówno dla pracodawców jak i osób poszukujących pracy jest zarejestrowanie konta na stronie www.europeanjobdays.eu/pl/Polska2015

Otwórz