JAVPEL w Paczkowie!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności JAVPEL w Paczkowie!

W czwartek 11.06.2015 r. w hali Gminnego Sportu i Rekreacji w Paczkowie miało miejsce wspaniałe spotkanie (trening) lokalnych fitnessowych pasjonatów z założycielem i twórcą treningu "JAVPEL"- DON-JAVI -Javier Cruz z Meksyku.

Do Paczkowa przyjechał na zaproszenie "Aerobik FITNESS Paczków Marzka - Marzena Kalka", aby osobiście zaprezentować i promować swój autorski program treningowy na terenie Europy.
Udział w tym fitnessowym wydarzeniu wzięło około 70 osób. Wstęp był wolny, przyjść mógł każdy kto wcześniej rezerwował sprzęt (piłkę) lub posiadał własny, można było również obserwować cały trening z trybun.

Ogromna ilość piłek wypełniła kolorami halę, muzyczna energia przeszyła uczestników, a  DON-JAVI swoim sposobem prowadzenia treningu sprawił, że mimo zmęczenia intensywnymi ćwiczeniami wszyscy z wielkim uśmiechem na twarzy wytrwali do samego końca. Uczestnicy zaskoczyli prezentera przebraniami rodem z Meksyku, charakterystycznymi dla niego chustami na głowach, a przede wszystkim wytrwałością, orientacja ruchową i otwartością.
DON-JAVI, który po raz pierwszy gościł w Polsce wrócił do Meksyku z  materiałami promującymi miasto Paczków i zapowiedzią powrotu za roku.  Paczkowski klub "Aerobik FITNESS Paczków Marzka" prowadzony przez Marzenę Kalkę, otrzymał jako pierwszy w Polsce upoważnienie do propagowania i upowszechniania programu treningowego JAVPEL.

JAVPEL - trening przy użyciu dużych piłek, zawiera elementy cardio, wzmacniające, dance w prostych krokach, jest energetyczny i pomysłowy.

Otwórz