Oddaj głos na szkołę z Trzeboszowic!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Oddaj głos na szkołę z Trzeboszowic!

Ruszyła dziewiąta edycja ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Idea programu „Kolorowe boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga” to popularyzowanie wśród dzieci idei aktywnego spędzania wolnego czasu oraz stwarzanie im odpowiednich warunków do uprawiania sportu, a zwłaszcza dyscyplin zespołowych.

W tegorocznej odsłonie programu „Kolory Inspirują” bierze udział Zespół Szkolno-Przedszkolny z Trzeboszowic, który stoi przed szansą wygrania wielofunkcyjnego boiska.

Szkoła nagrała ipdub, czyli swobodną formę artystyczną, nagraną jednym, nieprzerwanym ujęciem, z zastosowaniem dowolnego podkładu muzycznego, w którym pojawia się co najmniej 10 osób. Osoby śpiewają z playbacku wybrany przez siebie utwór, wykonując wcześniej ustaloną lub spontaniczną choreografię.

Od 25 maja br. rozpoczęło się głosowanie i potrwa do 19 czerwca br. na najlepszy ipdub w konkursie KOLOROWE BOISKA. Główną nagrodą jest pełnowymiarowe i w pełni wyposażone boisko na terenie szkoły. Uczniowie PSP  w Trzeboszowicach wykonali pracę konkursową, którą można obejrzeć na stronie www.koloroweboiska.pl

Zachęcamy do głosowania na wideoklip w konwencji LipDub przygotowany przez ZSP w Trzeboszowicach. Aby oddać głos należy wejść na na witrynę internetową www.koloroweboiska.pl, następnie kliknąć głosuj przy filmiku ZSP w Trzeboszowicach oraz wpisać imię, adres e-mail oraz kod.

Pamiętajmy, że głos jest ważny dopiero po aktywacji linka, który zostanie wysłany na podany wcześniej adres e-mail.
Głosować można codziennie, dziękujemy z góry za wsparcie!


Otwórz