Wybory Prezydenckie 2015

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wybory Prezydenckie 2015

Już w niedzielę 24 maja br. odbędzie się II tura Wyborów Prezydenckich 2015, które wyłonią osobę, która obejmie urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na pięcioletnią kadencję.

Głosowanie potrwa od godz. 7:00 rano, a komisje wyborcze zakończą pracę punktualnie o godz. 21.00. Aby móc zagłosować należy wziąć ze sobą dokument tożsamości, np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy oraz inny dokument z fotografią np. legitymację studencką lub ubezpieczeniową.

Jednocześnie Burmistrz Gminy Paczków informuje o możliwości dowozu osób mieszkających w Lisich Kątach, Frydrychowie,Ściborzu oraz w Wilamowej, chcących wziąć udział w wyborach prezydenckich.

Wszyscy mieszkańcy wyżej wymienionych miejscowości mogą dojechać bezpłatnie 24 maja br. (niedziela) do lokali wyborczych.

Wykaz lokali wyborczych przedstawia się następująco:
- dla mieszkańców Lisich Kątów, wyznaczono lokal w Unikowicach – Przedszkole Publiczne,
- dla mieszkańców Frydrychowa i Ściborza, wyznaczono lokal w Trzeboszowicach – Wiejski Dom Kultury,
- dla mieszkańców Wilamowej, wyznaczono lokal w  Starym Paczkowie – Przedszkole Publiczne.

Osoby zamierzające skorzystać z bezpłatnego transportu, proszone są o zastosowanie się do grafiku tras wyborów, który przedstawiamy poniżej:

GRAFIK TRAS W DNIU WYBORÓW – 24 maja 2015 r.

I TRASA
Lisie Kąty, godz. 14:00 (Obok przystanku) - przewóz osób do lokalu w Unikowicach – Przedszkole Publiczne       

powrót

II TRASA
Frydrychów, godz. 15:00 (obok sklepu), Ścibórz, godz. 15.10 (obok restauracji „TAWERNA”) przewóz osób do lokalu w Trzeboszowicach – Wiejski Dom Kultury       

powrót

III TRASA
Wilamowa, godz. 16:30 (obok przedszkola) przewóz osób do lokalu w Starym Paczkowie – Przedszkole Publiczne

powrót

W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących spraw związanych z wyborami Prezydenta RP, należy kontaktować się z Naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego - Panią Iwoną Cymarą, tel. 77 431 67 91 wew. 103  
 

Otwórz