Przedsiębiorco, weź udział w Polsko-czeskiej giełdzie kooperacyjnej w Opolu

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Przedsiębiorco, weź udział w Polsko-czeskiej giełdzie kooperacyjnej w Opolu

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki zaprasza do udziału w Polsko-czeskiej giełdzie kooperacyjnej w Opolu – spotkaniu biznesowym B2B dla przedsiębiorców i IOB z Polski i Republiki Czeskiej, które odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w dniu 10 kwietnia 2015 r.

Pojawiła się możliwość rozmów z czeskimi instytucjami/gminami/powiatami na temat realizacji projektów transgranicznych. Jeżeli planujecie Państwo realizację tego typu projektów i poszukujecie partnerów z Czech, postaramy się zaaranżować dla Państwa rozmowy.

Z uwagi na bliski termin realizowanego przez nas wydarzenia, proszę o pilny kontakt z biurem projektu i krótką informację o pomysłach na realizowane projekty. Proszę o informacje do piątku 3 kwietnia 2015 r.
Giełda realizowana jest w ramach projektu „Transgraniczna sieć współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej 2007-2013.

Organizatorem wydarzenia jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z czeskim partnerem Krajem morawsko-śląskim. Zgłoszeń należy dokonywać za pomocą elektronicznego formularza do pobrania tutaj.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, natomiast liczba miejsc jest ograniczona!!! Więcej szczegółów dotyczących imprezy tutaj.

Otwórz