Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

24 marca 2015 r. rusza cykl organizowanych w województwie opolskim bezpłatnych spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców, w ramach projektu:  „Partner Innowacji – symbioza biznesu z nauką w efektywnym Regionalnym Systemie Innowacji”. Spotkania skierowane są do przedsiębiorców reprezentujących sektor MŚP.

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje nt. projektu „Partner Innowacji – symbioza biznesu z nauką w efektywnym Regionalnym Systemie Innowacji”, wstępne informacje nt. możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w perspektywie 2014-2020, pozadotacyjne formy wsparcia dla przedsiębiorstw (preferencyjne pożyczki i poręczenia) oraz informacje nt. oferty Instytucji Otoczenia Biznesu w województwie opolskim.

Przedstawione zostaną również informacje o obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową. Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistą ds. funduszy europejskich. W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5 (sala nr. 11, budynek C).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Nysie pod numerem telefonu: 77 44 82 586 lub adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Otwórz