Spotkanie autorskie z Aleksandrem Sową

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Spotkanie autorskie z Aleksandrem Sową

Biblioteka Publiczna w Paczkowie zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z pisarzem Aleksandrem Sową pochodzącym z terenu naszej gminy.

Aleksander Sowa (ur. w 1979 r w Paczkowie) to pochodzący z miejscowości Kamienica/k.Paczkowa pisarz niezależny, poeta, bloger, wydawca i self-publisher. Wydaje zarówno powieści i opowiadania, ale też poradniki i publikacje techniczne, w tym motoryzacyjne. Książki Aleksandra Sowy są publikowane w wersji papierowej, w formie audio i e-booków lub w wersji hipertekstowej.

Czytelników literatury pięknej  zainteresują jego powieści i opowiadania takie jak: „Era Wodnika”, „Enter”, „Zauroczenie”, „Modliszka”, „Zła miłość”, „Koma”, „Do widzenia”, „Umrzeć w deszczu”, „Powietrze jest zimne”, „Jeszcze jeden dzień w raju”.

Zainteresowanych motoryzacją i nowymi technologiami zaciekawią poradniki: „”Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning malucha”, „Jak jeździć oszczędnie”, „Legendy naszej motoryzacji”, „Jak kupić używany samochód”, „Samochodowe instalacje zasilane gazem”, „Jak ulepszyć swojego Fiacika”, Jak działają magnetyzery” i inne.

Nas Paczkowian szczególnie zaintryguje nowo wydana powieść: „Góra Bogów Śmierci”, której fabuła osadzona jest w naszym miasteczku i okolicznych miejscowościach.

Aleksander Sowa jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym głównej plebiscytu internautów „Najlepsza książka na lato 2010 portalu Granice pl”, „Najlepsza książka na jesień 2010 portalu Granice pl”, nagrody głównej w „Ogólnopolskim Konkursie Literackim Mój Belfer 2012” i innych.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Aleksandrem Sową - 23 marca br. o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej w Paczkowie.

 

Otwórz