Muzyka przeciw uzależnieniom!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Muzyka przeciw uzależnieniom!

Jak za pomocą muzyki przekazać młodym ludziom parę życiowych prawd? Jak mówić o nałogach i ich zgubnym wpływie na młode umysły? Jak nauczyć się mówić NIE, i to nie tylko narkotykom i innym używkom, ale także wyścigowi, do którego często jesteśmy zmuszani w szkole i pracy.

Receptę będzie próbował przekazać młodzieży ze szkół gimnazjalnych Gabriel Fleszar, kiedyś ikona polskiej muzyki rockowej, dziś bardziej psycholog i terapeuta, który za pomocą muzyki próbuje wychowywać i ustrzec młodych ludzi przed zgubnymi skutkami nałogów.

Burmistrz Gminy Paczków zaprasza gimnazjalistów z terenu Gminy Paczków na koncert muzyczny pt. „Wolności – oddać nie umiem”.

Koncert Gabriela Fleszara odbędzie się 24 lutego br. o godz. 9:00 w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Recital został sfinansowany w ramach środków programu profilaktyki uzależnień.

Muzyk, który od 15 lat działa na rynku muzycznym w Polsce, będzie przekonywał młodzież do życia bez nałogów. Koncert będzie sumą obserwacji życia rockowego, aktorskiego i artystycznego w ogóle. 

Otwórz