II MARATON FITNESS w Paczkowie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności II MARATON FITNESS w Paczkowie

MARATON FITNESS organizowany przez FITNESS Paczków MarzKa już po raz drugi w Paczkowie.

Impreza  skierowana jest do wszystkich, zarówno do początkujących, którzy chcą postawić swój pierwszy krok w fitnessie, jak i zaawansowanych.

Wbrew pozorom nie jest to MARATON skierowany tylko do płci pięknej, również męska część znajdzie tutaj kilka mocnych i bardzo energetyzujących treningów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Uczestnicząc w MARATONIE każdy ma możliwość poznania różnych form treningów, przy okazji wspaniale się bawiąc. Instruktorzy, którzy zawitają do Paczkowa to profesjonaliści, osoby z charyzmą, zarażającą energią, doświadczeniem oraz pasją do fitnessu.

Sandra, która przyjedzie z Prudnika rozgrzeje wszystkich prowadząc AERO DANCE, STRECHING i wprowadzi wszystkich w klimat ZUMBOWY. Karolina z Wrocławia wypoci uczestników w trakcie swojego POWER FIT, a Piotrek z Mosznej swoim HIT TRENINGIEM postawi wielką kropę nad "i".  Marzena postara się wspólnie z Sandrą wyzumbować z Was trochę latynoskiej energii. Szczegóły poszczególnych treningów niech pozostaną dla wszystkich niespodzianką.

Jeżeli ktoś obawia się o to, czy wytrzyma ponad 4 godzinny wulkan energii to uspokajamy, każdy ćwiczy w swoim własnym tempie, odpoczywa i przychodzi na wybrane przez siebie treningi.

W trakcie MARATONU przewidziano rozlosowanie nagród w różnych kategoriach np. za najlepszą technikę, wytrzymałość, płynność ruchów, świetny strój itd.

Już wiadomo, że przykładem ubiegłorocznym, zawitają do nas uczestnicy z Czech oraz okolicznych miast. Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Paczków, którzy mają szczególną możliwość do uczestniczenia w tym sportowym wydarzeniu.

Tegoroczny MARATON odbędzie się dnia 28 lutego br. o godz. 13:00 w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie.

Przedsprzedaż wejściówek:
1.  Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Paczkowie ul. W. Polskiego 45a,
2.   "Trafika",  Rynek 27/28, Paczków
3.   Marzena Kalka, tel.608274742


Przedsprzedaż wejściówek: 18 zł.,  w dniu Maratonu: 20 zł. 

Otwórz