Zespół U studni odwiedzi Paczków - bilety już w sprzedaży!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zespół U studni odwiedzi Paczków - bilety już w sprzedaży!

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na koncert zespołu "U Studni".

Wiele znanych utworów zespołu „U STUDNI” będzie można wysłuchać już 13 marca br. o godz. 19:00 w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji. „U Studni” - to jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego „U STUDNI".

Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Swoje doświadczenie wykorzystują także wspierając zespoły: „Bohema" (Darek Czarny), „WYSPA" i „Do Góry Dnem" (Ola Kiełb) czy „Hoodoo Band" (Andrzej Stagraczyński). Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie, i świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu „U STUDNI". Zespół brzmi swojsko i świeżo. Znane i świetnie wyważone brzmienie gitar Darka Czarnego i Ryśka Żarowskiego, basu Andrzeja Stagraczyńskiego i jedynych, niepowtarzalnych skrzypiec Wojtka Czemplika zyskują sobie coraz szersze kręgi fanów - w różnym wieku, chociaż zespół zadebiutował zaledwie we wrześniu 2012 r.

W Paczkowie Zespół „U studni” wystąpi w składzie: Aleksandra Kiełb-Szawuła – śpiew, Dariusz Czarny – gitary, śpiew, Wojciech Czemplik – skrzypce, altówka, mandolina, Andrzej Stagraczyński – gitara basowa, Ryszard Żarowski – gitary, śpiew. Niespodzianką będzie promocja najnowszej płyty zespołu „Wąwóz naszych czasów”. Więcej informacji o zespole tutaj.

„Spotkaliśmy się w grupie starych przyjaciół, by stworzyć coś razem. Coś, co da nam wszystkim radość i zadowolenie ze wspólnych przedsięwzięć artystycznych i prywatnych spotkań. Wszyscy wywodzimy się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo, dlatego mamy nadzieję, że wśród ogromnej rzeszy fanów tego zespołu znajdzie się grupa osób, która zechce i nas posłuchać na żywo. W relacjach bezpośredniego kontaktu emocje są najprawdziwsze. Spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie przesłanie" - tak mówią o sobie artyści.

Poniżej piosenka do wiersza Adama Ziemianina z muzyką Darka Czarnego z płyty zespołu U Studni zatytułowanej "Wąwóz naszych czasów".Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalną ucztę duchową 13 marca br. o godz. 19:00 do Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Wstęp: 20zł.
 

Otwórz