Konsultacje projektu dotyczące oceny wniosków o realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Konsultacje projektu dotyczące oceny wniosków o realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej

Zarząd Województwa Opolskiego informuje o rozpoczęciu konsultacji projektu „Trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej”.

Konsultacje będą prowadzone od 27 stycznia do 9 lutego 2015 r.

Uczestnicy konsultacji:
- organizacje pozarządowe,
- podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1118 z późn. zm.), prowadzące działalność na terenie Województwa Opolskiego w obszarze podlegającym konsultacjom.

Uwagi do projektu „Trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej” prosimy zgłaszać na Formularzu zgłaszania uwag:
1)    za pośrednictwem serwisu www.ngo.opolskie.pl
2)    za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3)    za pośrednictwem poczty lub osobiście na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14, 45-082 Opole z dopiskiem: „Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych – konsultacje – inicjatywa lokalna” (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowe informacje na temat konsultacji zamieszczone są w Uchwale Zarządu Województwa Opolskiego Nr 184/2015 z dnia 26 stycznia 2015 r.

 

Otwórz