Dwupokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Dwupokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż

Szukasz mieszkania? Gmina Paczków wystawiła właśnie na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkaniowy.

Burmistrz Gminy Paczków ogłosił drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu nr 7 znajdującego się na III piętrze budynku mieszkalnego przy Rynku 39 w Paczkowie.

Lokal stanowią dwa pokoje, kuchnia, przedpokój i WC na korytarzu o łącznej powierzchni użytkowej 69,94 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze - piwnica o pow. użytk. 3,40 m2. Lokal wymaga przeprowadzenia gruntownego remontu. Z własnością mieszkania związany jest udział w wysokości 12/100 we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym jako działka nr 358/7 o pow. 0,0225 ha. 

Poniżej treść ogłoszenia:


Cena wywoławcza za wspomniany lokal mieszkalny wynosi 48.100 zł. Przetarg odbędzie się w dniu 17 marca 2015 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, które wpłacą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej na konto Urzędu Miejskiego w Paczkowie najpóźniej do dnia 11 marca 2015 r. do godz. 14:00.

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu o przetargu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej UM Paczków.
 

Otwórz