Wychowankowie Ogniska Artystycznego w Paczkowie zapraszają na wystawę!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wychowankowie Ogniska Artystycznego w Paczkowie zapraszają na wystawę!

Pierwszy semestr w roku szkolnym 2014/2015 za nami, więc w paczkowskim oddziale Ogniska Artystycznego dokonano podsumowań. Dzieci wraz z opiekunami postanowiły pochwalić się swoimi pracami.

W czwartek – 15 stycznia br.  o godz. 16:00 w galerii Domu Plastyka w Paczkowie odbędzie się wernisaż wystawy prac dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach Ogniska Artystycznego. Tradycyjna już ekspozycja podsumowuje pracę na zajęciach w paczkowskim oddziale w pierwszym semestrze w roku szkolnym 2014/2015.

Placówka prowadzi zajęcia edukacyjne w dwóch grupach przedmiotowych: w dziale dziecięcym mali artyści biorą udział w ćwiczeniach kolorystycznych i modelowaniu, a w dziale młodzieżowym szkolą swoje umiejętności malarskie, rysunkowe, graficzne, tkackie i rzeźbiarskie.

Efekty półrocznej pracy wychowanków Ogniska, które powstały pod kierunkiem Marii Głębickiej i Katarzyny Wójcik, można podziwiać na specjalnej wystawie, która rozpocznie się wernisażem 15 stycznia br. w galerii paczkowskiego Domu Plastyka, o godz. 16:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!  

Otwórz