Kabaret Czwarta Fala przyjeżdża do Paczkowa!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Kabaret Czwarta Fala przyjeżdża do Paczkowa!

Kabaret Czwarta Fala to kielecka formacja młodego pokolenia, który ma na swoim koncie trzy autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność.

Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się, aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności.

Najbardziej znanym skeczem Kabaretu Czwarta Fala jest Pośredniak, czyli historia dwóch dresiarzy - Kloca i Wentyla, którzy w poszukiwaniu pracy trafiają do redakcji Bravo Girl. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna - tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu.

Każdy ich występ jest inny, niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.  Odkryj w sobie pokłady humoru, o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu, w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali!

Kabaret Czwarta Fala wystąpi 9 stycznia br., kabaret rozpocznie się o godz. 17:00 w sali widowiskowej  Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie, ul. Wojska Polskiego 27.

Bilety w cenie 10zł są już do nabycia w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie, tel. 77 431 62 32. 

Otwórz