Dotacje dla mikroprzedsiębiorstw - bezpłatne spotkanie informacyjne

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Dotacje dla mikroprzedsiębiorstw - bezpłatne spotkanie informacyjne

Interesują Cię dotacje dla mikroprzedsiębiorstw (od 20 tys. do 300 tys. PLN) oraz preferencyjne pożyczki i poręczenia (dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw)? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) w województwie opolskim zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców nt. „Możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach RPO WO 2007-2013”.

Spotkanie w Nysie odbędzie się 14 listopada br. o godz. 10:00 w Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5(sala konferencyjna nr 11).

Spotkania adresowane będą do przedsiębiorców działających na terenie województwa opolskiego, zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na rozwój firmy w formie dotacji (dla mikroprzedsiębiorstw) oraz preferencyjnych pożyczek i poręczeń (dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw), udzielanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013. Dodatkowo przedstawione zostaną informacje nt. działalności Instytucji Otoczenia Biznesu w województwie opolskim oraz nt. usług oferowanych przez Sieć PIFE. Program spotkania w załączeniu.

Informacje o kolejnych spotkaniach będą umieszczane na bieżąco m.in. na stronach:

www.opolskie.pl<http://www.opolskie.pl/> – zakładka „Fundusze Europejskie”,
www.rpo.opolskie.pl<http://www.rpo.opolskie.pl/> – zakładka „Spotkania informacyjne, szkolenia, konferencje”,
www.funduszeeuropejskie.gov.pl<http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/> – zakładka: „Jak i gdzie szukać informacji”.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego
https://docs.google.com/forms/d/1RohiuSGbkC9Ur89tB70Sxzv6HH1ljhlCOqjiieHlPEE/viewform?embedded=true

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Nysie pod numerem telefonu: 77/448-25-86 wew. 180/183 lub adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. <mailto: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. >.

Otwórz