Nominuj i wygraj!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Nominuj i wygraj!

W tym roku po raz 6 zostanie wybrany Pracodawca Roku, któremu w czasie uroczystej gali zostanie wręczona statuetka Syzyfa Nyskiego.

Od 6 lat, w każdy trzeci czwartek listopada odbywa się Gala Biznesu Powiatu Nyskiego organizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Nysie. W ramach gali wybierany jest Pracodawca Roku. Wybory poprzedza głosowanie, w czasie którego mieszkańcy naszego powiatu mogą nominować pracodawców, których uważają za najlepszych.

Nominacje rozpoczęły się 6 września podczas festynu z okazji 10-lecia Nyskiej Regionalnej Izby Gospodarczej. Na specjalnych kuponach oddano już ponad 300 nominacji.

Nominacje do nagrody przyjmowane będą do końca października. Kupony dostępne są w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie, gdzie każdy klient podczas wizyty może oddać swój głos. Ponadto w ciągu całego października we wszystkich urzędach miast i gmin powiatu będą wystawione urny z kuponami.

Między osobami, które wypełnią kupony zostanie rozlosowana wyjątkowa nagroda- tablet multimedialny.

Tym samym zachęcamy do nominowania naszych gminnych pracodawców. Kupony i urna dostępne są w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Paczkowie na I piętrze.

Otwórz