Podziel się przepisem!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Podziel się przepisem!

Wydział Promocji, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Nysie realizuje obecnie projekt "Polsko-czeskie gotowanie w Euroregionie Pradziad".

W ramach projektu wydana zostanie publikacja zawierająca historię polsko-czeskiej współpracy kulinarnej ale również przepisy na polskie i czeskie potrawy. Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu sprawdzonego przepisu na danie, które od pokoleń jest przyrządzane w Waszej rodzinie lub lokalnej społeczności i chcecie się nim podzielić prześlijcie go na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przepis powinien zawierać spis niezbędnych składników i szczegółowy opis wykonania potrawy, powinien być opatrzony nazwiskiem autora, można również dołączyć zdjęcie.

Spośród nadesłanych przepisów wybrane zostaną najciekawsze do zamieszczenia we wspomnianej wyżej publikacji. Publikacja w wersji drukowanej ukaże się pod koniec br. Zostanie również udostępniona na stronach www.powiat.nysa.pl/publikacje
Zachęcamy wszystkich amatorów sztuki kulinarnej z naszej gminy do podzielenia się swoimi przepisami.
 

Otwórz