Emocjonujący koncert młodych gwiazd

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Emocjonujący koncert młodych gwiazd

Niezwykły koncert, pełen emocji miał miejsce w czwartkowe popołudnie – 11 września. Muzyka, radość i piękny śpiew rozbrzmiewały w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie, a wszystko za sprawą zdolnych młodych artystów.

Było to podsumowanie 10 dniowej przygody muzycznej podczas warsztatów wokalnych VOCAL CAMP 2014. Paczkowianie zdobywali wiedzę i doświadczenie począwszy od istoty techniki wokalnej, poprzez techniki oddechowe, diagnozę głosu i indywidualne lekcje śpiewu, pracę nad stylem (R&B, jazz) i angielską wymową i zachowanie na scenie.

Na koncercie finałowym swoje umiejętności zaprezentowali odważniejsi uczestnicy. Publiczność z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzy przyglądała się występom młodych artystów. Goście dodawali otuchy występującym na scenie artystom klaszcząc w dłonie i dzieląc się z nimi uśmiechami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu przygotowanego przez młodych adeptów sztuki wokalnej pod nadzorem trenera wokalnego: Pameli Kłoczko oraz sekcji instrumentalnej, w składzie: Błażej Haberla (piano), Szymon Paduszyński (gitara), Karol Urban (bass), Filip Laszuk (perkusja).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za piękne wykonanie różnorodnych utworów, byliście wspaniali! Gratulujemy odwagi, talentu i życzymy kolejnych, udanych występów!

Otwórz