Dołącz do paczkowskiego serwisu SMS

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Dołącz do paczkowskiego serwisu SMS

Przypominamy, że w naszej gminie działa telefoniczny system informacyjny - Samorządowy Informator SMS - który pozwala na szybką i skuteczną komunikację z mieszkańcami Gminy Paczków.

Samorządowy Informator SMS jest usługą umożliwiającą informowanie zarejestrowanych w systemie użytkowników o najważniejszych sprawach i wydarzeniach w Gminie Paczków.

W praktyce działanie systemu jest bardzo proste: kilka razy w miesiącu administratorzy SISMS definiują treść wiadomości (maksymalnie 160 znaków) na temat bieżących wydarzeń w Paczkowie i okolicach, wysyłają ją do wcześniej zarejestrowanych w systemie użytkowników - w efekcie wiadomość ta trafia w formie SMS na numery telefonów komórkowych mieszkańców, którzy zdecydowali się skorzystać z tej usługi.

Jedyny koszt jaki ponosi użytkownik tego serwisu to koszt jednego rejestrującego SMS-a (opłata za wysłanie wiadomości rejestracyjnej jest zgodna z planem taryfowym abonenta). Wszystkie przesyłane z Gminy Paczków wiadomości SMS są dostarczane bezpłatnie.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać bezpłatne informacje o:
•    bieżących wydarzeniach w Paczkowie i okolicach
•    imprezach kulturalnych na terenie gminy Paczków
•    wydarzeniach sportowych
•    ogłaszanych przetargach i planowanych inwestycjach
•    zagrożeniach takich jak wichury, gwałtowne burze, powodzie

zachęcamy do zarejestrowania się w Samorządowym Informatorze SMS.


Jak się zarejestrować? Wystarczy wysłać SMS o treści Tak.ony07 na numer 661 000 112. W ten sposób logują się Państwo do ogólnego serwisu informacyjnego e-komunikaty Paczków, w ramach którego rozsyłane będą ważniejsze informacje na temat bieżących wydarzeń w Gminie Paczków.

Zachęcamy do rejestracji Państwa telefonów komórkowych w Samorządowym Informatorze SMS, wystarczy wysłać 1 sms, a będzie mieć okazję być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w Gminie Paczków.

UWAGA!!! Mamy jeszcze darmowe długopisy promocyjne dla osób, które pojawią się w Urzędzie Miejskim w Paczkowie (pokój nr 13) i pokażą w swoim telefonie wiadomość potwierdzającą dołączenie do SISMS. Zapraszamy!