Zagłosuj na szkołę z Trzeboszowic - pomóż im zdobyć kolorowe boisko

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zagłosuj na szkołę z Trzeboszowic - pomóż im zdobyć kolorowe boisko

Ruszyła ósma edycja ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Idea programu „Kolorowe boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga” to popularyzowanie wśród dzieci idei aktywnego spędzania wolnego czasu oraz stwarzanie im odpowiednich warunków do uprawiania sportu, a zwłaszcza dyscyplin zespołowych. Dzięki akcji skierowanej do szkół podstawowych z małych miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców, nawet najmniejsza społeczność szkolna ma szanse na zdobycie wymarzonego boiska.

W tegorocznej odsłonie programu bierze udział Zespół Szkolno-Przedszkolny z Trzeboszowic, który stoi przed szansą wygrania wielofunkcyjnego boiska. Aby wziąć udział w konkursie przygotował krótki wideoklip nawiązujący do hasła „Kolorowo i sportowo".

Wideoklip nawiązuje do teledysku piosenki Pharrella Williamsa „Happy”,  uśmiechnięci i śpiewający uczniowie przechadzają się, tańczą, ćwiczą w szkole i jej otoczeniu, prezentując tym samym swoją wizję hasła: „Kolorowo i sportowo”.

Od 26 maja rozpoczęło się głosowanie i potrwa do 22 czerwca na najlepszy wideoklip w konkursie KOLOROWE BOISKA. Główną nagrodą jest pełnowymiarowe i w pełni wyposażone boisko na terenie szkoły. Uczniowie PSP  w Trzeboszowicach wykonali pracę konkursową, którą można obejrzeć poniżej oraz na profilu szkoły na stronie www.koloroweboiska.pl

  Na zwycięzcę czeka wielofunkcyjne boisko ufundowane przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Spośród szkół, które zdobędą największą ilość głosów w plebiscycie internetowym, komisja konkursowa wybierze zdobywców I, II i III miejsca. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie konkursowej w dniu 26 czerwca 2014 roku.

Zwycięska placówka otrzyma ufundowany przez Śnieżkę nowy obiekt sportowy już we wrześniu. Wykona go wieloletni partner programu – firma Tamex Obiekty Sportowe SA. W konkursie nagrodzona zostanie nie tylko zwycięska szkoła. Nagrody za II miejsce to: voucher na kwotę 6.000 zł na organizację zajęć pozalekcyjnych, stół do tenisa stołowego, zestaw do unihokeja, zestaw farb Śnieżka oraz  komplet bramek i piłek. Szkoła, która zajmie III miejsce otrzyma stół do tenisa stołowego, zestaw do unihokeja, komplet piłek oraz farby Śnieżka. Przygotowano również 11 nagród pocieszenia w postaci zestawów farb Śnieżka.

Każdy może wziąć udział w głosowaniu i oddać swój głos oczywiście na naszą szkołę.
Głosujemy na stronie www.koloroweboiska.pl
Aby wziąć udział w głosowaniu należy założyć swoje konto, podać swój e-mail i zagłosować. Jednego dnia można oddać tylko jeden głos z jednej poczty elektronicznej. Jeżeli chcesz, aby nasza szkoła wygrała:
1.    Załóż swoje konto na stronie www.koloroweboiska.pl
2.    Głosuj na ZSP Trzeboszowice
3.    Pamiętaj głosuj codziennie od 26 maja do 22 czerwca, tylko raz i tylko z jednego adresu
4.    Przekaż informacje o konkursie znajomym.

Głosujmy wszyscy - im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na boisko dla szkoły  w Trzeboszowicach!
 

Otwórz