Zmiana granic obwodów głosowania w wyborach do PE

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Zmiana granic obwodów głosowania w wyborach do PE

W niedzielę 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Swoich faworytów będą wybierać również mieszkańcy Gminy Paczków.

Co pięć lat obywatele Unii Europejskiej wybierają swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego – instytucji reprezentującej interesy obywateli w UE, której skład jest wyłaniany w wyborach bezpośrednich.  Ze względu za zmianę granic obwodów głosowania, poniżej zamieszczamy obwieszczenie Burmistrza Gminy Paczków dot. informacji o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Dawniej ulice:
- Radosna, Okrzei, Spokojna, Wincentego Witosa  należały do obwodu głosowania nr 1, aktualnie znajdują się w obwodzie nr 4,
- Akacjowa, Bartosza, Jagiellońska, Klonowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Różana, Sienkiewicza, Słoneczna, Spacerowa, Widokowa, Wiśniowa należały do obwodu głosowania nr 2, aktualnie znajdują się w obwodzie nr 3,
- 3-Maja, Piastowska, Sikorskiego, Słowackiego, Wrocławska należały do obwodu głosowania nr  3, aktualnie znajdują się w obwodzie nr 1.

Lokale Obwodowych Komisji Wyborczych otwarte będą w dn. 25 maja w godzinach od 7:00 do 21:00. Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej. 

Otwórz