Spotkanie informacyjno-doradcze organizowane przez PUP w Nysie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Spotkanie informacyjno-doradcze organizowane przez PUP w Nysie

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza na spotkanie informacyjne pn. „Ramowe wytyczne w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach”, współfinansowany  ze środków Unii Europejskiej w ramach PO KL 2007-2013.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 marca (piątek) 2014 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie, I piętro, pokój numer  5, ul. Słowiańska 17.

Seminaria informacyjno-doradcze adresowane są do szerokiego grona odbiorców, tj.: pracodawców, doradców zawodowych, projektantów architektoniczno-budowlanych, przedstawicieli lokalnych instytucji, uczelni i organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych. 

Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z porad specjalistów Punktu Informacyjno-Doradczego, którzy zostali przeszkoleni przez ekspertów Centralnego Instytutu Ochrony Pracy- Państwowego Instytutu Badawczego w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń i przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach, oraz zapoznać się z opracowanymi przez nich prezentowanymi materiałami.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zwracamy się do ww. odbiorców zainteresowanych spotkaniem o zgłoszenie swojego uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie pod numerem telefonu 77 448 99 33 w terminie do 14 marca.
 

Otwórz