Mieszkanie na sprzedaż - sprawdź ofertę

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Mieszkanie na sprzedaż - sprawdź ofertę

Szukasz mieszkania? Mamy dla Ciebie propozycję. Gmina Paczków wystawiła właśnie na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkaniowy. 

 Burmistrz Gminy Paczków ogłosił pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu nr 1 na parterze budynku mieszkalno-usługowego, przy ul. Rynek 54 w Paczkowie. To ciekawie rozplanowane mieszkanie, w pobliżu ścisłego centrum miasta, mierzy 83,34 m2 powierzchni użytkowej.Lokal składa się z dwóch przedpokoi, kuchni, łazienki z WC, dwóch pokoi oraz dwóch spiżarek. Przynależy do niego pomieszczenia gospodarcze, w tym komórka o powierzchni użytkowej 4,54 m2 zlokalizowana w budynku i strych o łącznej powierzchni użytkowej 17,80 m2.

Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku wspólnoty mieszkaniowej, dlatego z własnością lokalu mieszkalnego związany jest udział w wysokości 116/1000 we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym działką nr 379/33 o pow. 0,0286 ha i zapisanym w księdze wieczystej Kw nr 67023. Warto dodać, że nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań.

Cena wywoławcza za wspomniany lokal mieszkalny wynosi 113.700 zł. Przetarg odbędzie się w dniu 28 marca 2014 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, które wpłacą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej na konto Urzędu Miejskiego w Paczkowie najpóźniej do dnia 24  marca 2014 r. do godz. 15.00. 

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu o przetargu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej UM Paczków.

 
Otwórz