Studniówkowy weekend za nami - zobacz zdjęcia

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Studniówkowy weekend za nami - zobacz zdjęcia

Tegoroczni maturzyści z paczkowskiego Zespołu Szkół wyszli już na ostatnią prostą przed egzaminem dojrzałości - 25 stycznia obchodzili swoją studniówkę.

"Zawżdy tak to bywało,
Gdy 100 dni nauk zostało,
Wielce godni żakowie,
Biesiadowali na zdrowie!"


Co prawda rok 2014 dopiero się rozpoczął, ale uczniowie III klas paczkowskiego Liceum Ogólnokształcącego muszą zacząć coraz poważniej myśleć o zbliżającej się maturze. W minioną sobotę klasy maturalne wraz z gronem pedagogicznym, bawili się w sali paczkowskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji, hucznie rozpoczynając ostatnie miesiące przygotowań do najważniejszego egzaminu w życiu.

Tradycyjnie impreza rozpoczęła się uroczystym odtańczeniem poloneza - uczniowie stanęli na wysokości zadania i znakomicie poradzili sobie z przygotowanym układem choreograficznym. Ten ceremonialny taniec z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców, z których oczu popłynęła niejedna łza wzruszenia.

Oprócz dobrej zabawy, nie zabrakło scenek kabaretowych oraz pokazów tanecznych. Wyszukane kreacje młodych kobiet, niezwykła elegancja ich partnerów, świetna muzyka, udana organizacja imprezy i wspaniały klimat, stworzony przez całą szkolną społeczność uczyniły tę noc wyjątkową i niezapomnianą.

Trzymamy kciuki za wszystkich tegorocznych maturzystów - niech Wasz egzamin dojrzałości okaże się równie udany jak ten studniówkowy wieczór!
 

Otwórz