Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Daszyńskiego 32a

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Daszyńskiego 32a

Szukasz mieszkania w Paczkowie? Gmina Paczków wystawiła właśnie na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkaniowy.

Burmistrz Gminy Paczków ogłosił pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 na parterze budynku mieszkalno-użytkowego przy ul. Daszyńskiego 32a w Paczkowie.

Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, toalety, garderoby oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 71,58 m2.  Do mieszkania przynależy zlokalizowane w budynku pomieszczenie gospodarcze: piwnica o powierzchni użytkowej 8,38m2 zlokalizowana w budynku. 

Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku wspólnoty mieszkaniowej, dlatego z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 734/1000 we współwłasności części wspólnych zespołu budynków mieszkalnych w zabudowie zwartej, stanowiących jedną funkcjonalną całość położonych w Paczkowie przy ul. Daszyńskiego 30b, 32, 32a, 32b i innych urządzeń oraz udział w gruncie oznaczonym jako działka nr 683/7 o pow. 0,1052 ha.

Lokal wymaga kapitalnego remontu, gdyż w obecnym stanie nie nadaje się do zamieszkania. 

Nieruchomość znajduje się na terenie, który w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego określany jest jako "tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz obiektów i urządzeń usługowych". Warto dodać, że nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań.

Cena wywoławcza za wspomniany lokal mieszkalny wynosi 64 300 zł. Przetarg odbędzie się we wtorek 31 stycznia 2014 r. o godz.11:00 w Urzędzie Miejskim w Paczkowie (sala konferencyjna).

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, które wpłacą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (6 430,00 zł) do kasy lub na konto Urzędu Miejskiego w Paczkowie najpóźniej do dnia 27 stycznia 2014 r. do godz.15:00.

Wszystkie szczegółowe informacje znaleźć można w ogłoszeniu o przetargu na łamach internetowego Biuletynu Informacji Publicznej UM Paczków 

Otwórz