Andrzej Cierniewski wystąpi w Paczkowie

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Andrzej Cierniewski wystąpi w Paczkowie

Andrzej Cierniewski znany jest przede wszystkim ze swojego dorobku muzycznego, silnego głosu i oryginalnego imagu scenicznego.

Jego repertuar opiera się  przede wszystkim o piosenki o miłości oraz relacjach międzyludzkich. Dla wielu Artysta słusznie kojarzony jest z twórczością poświęconą tęsknocie emigranta za ojczystym krajem, ale i z muzyką opatrzoną piękną nutą słowiańską.

Utwory Andrzeja Cierniewskiego to przede wszystkim tematyka bardzo dojrzała, a jednocześnie uniwersalna, w której to każdy ze słuchaczy jest w stanie odnaleźć cząstkę siebie. Bowiem słowa, które wyśpiewuje są dokładnie przemyślane, dobrane i wyartykułowane muzycznie.

 

W środowisku artystycznym  znany jako profesjonalista, współpracujący wyłącznie z najlepszymi. Na jego płycie można usłyszeć utwory skomponowane przez czołówkę polskich kompozytorów, takich jak np.: Robert Janson, Romuald Lipko, Marcin Nierubiec, Janusz Piątkowski, Filip Siejka, Marek Sośnicki. Słowa do muzyki najczęściej pisze Marek Gaszyński, Ewa Rakowska, Marek Sośnicki, Daniel Wyszogrodzki ale również Ryszard Kunce, Andrzej Mogielnicki, Bogusław Nowicki.

Na koncert Andrzeja Cierniewskiego zapraszamy do Ośrodka Kultury, już w piątek - 15 listopada, o godz. 19:00. Bilety w kwocie 25zł, do nabycia w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Serdecznie zapraszamy!
 

Otwórz