Trwają zapisy na bieg sztafetowy, turniej siatkówki plażowej, zawody wędkarskie zgłoś się już dziś!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Trwają zapisy na bieg sztafetowy, turniej siatkówki plażowej, zawody wędkarskie zgłoś się już dziś!

Mamy niezwykle ważną informację dla wszystkich planujących start w rodzinnym biegu sztafetowym brzegami Zalewu Paczkowskiego w Kozielnie oraz turnieju siatkówki plażowej organizowanych w ramach AeroPikniku.

 Zapisy na uczestnictwo we wszystkich konkurencjach cały czas trwają, będą również w dniu zawodów tj. 3 sierpnia 2013r. Warto jednak zgłosić się już dziś  pod nr tel. 77 4351 361, adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w biurze Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji, przy ul. Wojska Polskiego 45a. Przypominamy, że w biegu sztafetowym drużyny powinny składać się z trzech członków bliższej lub dalszej rodziny, bez względu na płeć z ograniczeniami wiekowymi. Mile widziane drużyny w składzie: rodzice, dzieci. Zawodnik każdej z drużyn biegnący no pierwszej zmianie rocznik 2000 i młodsi, zawodnik na drugiej zmianie rocznik 1995 i młodsi, na trzeciej zmianie rocznik 1996 i starsi. Każdy zawodnik powinien posiadać strój sportowy oraz wykazywać ogólnie dobry stan zdrowia. Trasa biegu składa się z trzech pętli 700, 900 i 800 m.

Jeżeli chodzi o turniej siatkówki plażowej drużyna składa się z dwóch członków bliższej lub dalszej rodziny, bez względu na płeć oraz bez ograniczeń wiekowych. Miejscem zawodów jest boisko plażowe na placu rekreacyjnym w Kozielnie, startujemy o godz. 14:00. Rywalizacja odbywa się na dwóch boiskach o wymiarach 8x4m.

OŚRODEK KULTURY I REKREACJI ZAPRASZA WSZYSTKICH BEZ WZGLĘDU NA WIEK  DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZAWODACH WĘDKARSKICH PODCZAS IMPREZY AEROPIKNIK.  ŁOWIENIE BEZ KART I DOPŁAT, METODA DOWOLNA (SPŁAWIK GRUNT NA ŻYWEJ RYBIE). DLA NAJLEPSZYCH CZEKAJĄ NAGRODY ! Wędkarzy zapraszamy na godz. 7:00 na plac rekreacyjny w Kozielnie.

Warto pamiętać o wzięciu udziału w konkursie na latawiec. Stwórz swój  latawiec o dowolnej konstrukcji, ważne żeby latał wysoko i miał oryginalną formę i dołącz do nas 3 sierpnia. Czekają na Was atrakcyjne nagrody, zdrowy wysiłek i świetna zabawa. Bliższe informacje:  www.gcsirpaczkow.vot.pl

Otwórz