Wielka kaskaderska rewia samochodowa w Paczkowie!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Wielka kaskaderska rewia samochodowa w Paczkowie!

Już w poniedziałek 27 maja w Paczkowie czeka nas niezwykłe show. Projekt Streets Owners, czyli ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa, zaprezentuje na paczkowskim Stadionie Miejskim przy ulicy Jagiellońskiej swój niezwykły, mrożący krew w żyłach pokaz kaskaderski, w którym nie ma miejsca na litość dla sprzętu czy jakiekolwiek kompromisy.

Odwiedzając pokazy Street Owners, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts - wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta. Fundamentem projektu jest połączenie pasji i profesjonalizmu - stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Twórcom projektu Street Owners udało się zgromadzić prawdziwą elitę kaskaderów, największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts. Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa - oto podstawy, na których powstała idea pokazów Street Owners.

Samochody, motocykle, quady, akrobatyka motoryzacyjna, parkour, ogień i pirotechnika. Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru - amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. 90 minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie
przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych. Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu.

Do Paczkowa rewia kaskaderska Street Owners przyjeżdża w poniedziałek 27 maja - show rozpocznie się o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Jagiellońskiej 7. Wstęp: 20 zł (zarówno dzieci, jak i dorośli). Sprzedaż biletów rozpocznie się przy wejściu na stadion godzinę przed pokazem, zatem już ok. godz. 17:00. W Paczkowie zaplanowana jest tylko jedna sesja pokazowa, dlatego warto się zdecydować i w poniedziałek 27 maja wybrać się na to niespotykane show! 

Otwórz