Nowy zastępca komendanta paczkowskiej Policji

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Nowy zastępca komendanta paczkowskiej Policji

Komisariat Policji w Paczkowie ma nowego Zastępcę Komendanta. W paczkowskim ratuszu odbyła się oficjalna uroczystość wręczenia rozkazu nominacyjnego na to  stanowisko dla podkom. Janusza Mormula.

Do tej pory funkcję zastępcy komendanta paczkowskiego Komisariatu Policji pełnił nadkom. Mieczysław Wilczek, ale, w obliczu jego przejścia na emeryturę, Komendant Powiatowy Policji w Nysie insp. Andrzej Synowiec ogłosił postępowanie konkursowe na to stanowisko. Najlepiej przeszedł je podkom. Janusz Mormul i to właśnie on od początku maja jest "wiceszefem" policji w Paczkowie.

Podkom. Mormul (na zdjęciu w środku) pełni służbę w Policji od 26 lutego 1996 r. gdzie przechodził różne szczeble kariery. W ostatnim okresie pracował w Zespole Dyżurnych Komendy Powiatowej w Nysie.

Uroczystość wręczenia rozkazu nominacyjnego odbyła się w Urzędzie Miejskim w Paczkowie, obecności Burmistrza Bogdana Wyczałkowskiego, Komendanta Komisariatu Policji w Paczkowie podinsp. Dariusza Dregana oraz Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nysie mł. insp. Piotra Tarapaty. Dopiero co powołanemu Zastępcy Komendanta życzymy powodzenia na nowym stanowisku pracy.

Otwórz