Osoby niepełnosprawne na rynku pracy - dowiedz się więcej

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Osoby niepełnosprawne na rynku pracy - dowiedz się więcej

"Pełno spraw dla niepełnosprawnych" - bezpłatne spotkanie informacyjne pod taką nazwą przygotowuje Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zapraszając na nie wszystkich chętnych, w szczególności bezrobotne osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunów.

W programie spotkania znajdzie się m.in. prezentacja aktualnie realizowanych projektów dla osób niepełnosprawnych (Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, Consultor Sp. z.o.o, Caritas Polska, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie) oraz informacje o rodzajach działań finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego dedykowanych dla osób niepełnosprawnych.
Uczestnicy szkolenia będą mogli również dowiedzieć się więcej na temat organizowanych dla nich warsztatów aktywizacji, doradztwa, pośrednictwa zawodowego i pracy, a także o stażach, szkoleniach, kursach i środkach finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej. Każdy będzie mógł też podjąć indywidualne konsultacje z pracownikami "pośredniaka".

Spotkanie, którego organizacją zajmuje się Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich oraz Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, odbędzie się w poniedziałek 4 marca 2013 roku o godzinie 10:00 w sali Klubu Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie - ul. Słowiańska 19.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa w tym przedsięwzięciu do dnia 1 marca 2013 r. na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie tel.: 77 448 25 86.

Otwórz