Urodzinowo-karnawałowa zabawa i kolejna zbiórka KREWmaNIAKÓW

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Urodzinowo-karnawałowa zabawa i kolejna zbiórka KREWmaNIAKÓW

Stowarzyszenie KREWmaNIACY z Kamienicy serdecznie zapraszają na przygotowywaną przez siebie charytatywną zabawę karnawałową.

Impreza odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Kamienicy w sobotę 9 lutego. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, kawę, herbatę, ciasto i zimny bufet, a przede wszystkim dobrą zabawę na tanecznym parkiecie.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia KREWmaNIACY, które w tym roku obchodzi swoje drugie "urodziny". Warto zatem wybrać się do Kamienicy, by wspólnie z jedną z najaktywniejszych organizacji pozarządowych w naszej gminie, dobrze się pobawić. 

Zapisy przyjmują członkowie KREWmaNIAKÓW - Kasia (tel. 665 144 406), Marcin (tel. 531 449 497) oraz Agata (tel. 796 869 656). 

Dzień wcześniej KREWmaNIACY organizują kolejną zbiórkę krwi - w piątek 8 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00 akcja poboru odbędzie się w paczkowskim Kinie "Kopernik" przy ulicy Piastowskiej. Poborem tradycyjnie zajmie się doświadczona ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu.

Otwórz