Biblioteka zaprasza na ferie wśród książek

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Biblioteka zaprasza na ferie wśród książek

Jak co roku Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w zajęciach podczas nadchodzących ferii zimowych.

Od poniedziałku 28 stycznia paczkowska Biblioteka Publiczna organizować będzie cykl codziennych zajęć dla dzieci w wieku szkolnym. W programie "Ferii w Bibliotece" jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji, dlatego nasi najmłodsi nie powinni się nudzić.

W Bibliotece przygotowane będą m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne i wokalne, konkursy z nagrodami, stolikowe gry i zabawy edukacyjne oraz oczywiście głośne czytanie baśni i bajek. Nie zabraknie również teatrzyku lalkowego oraz zabaw z komputerem. Ze względu na dużą różnorodność zajęć każdego dnia podawany jest jedynie program ramowy.

Zajęcia pod okiem pracowników Biblioteki prowadzone będą każdego dnia roboczego od poniedziałku 28 stycznia do piątku 8 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00. Biblioteka Publiczna w Paczkowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do swojej siedziby przy ulicy Słowackiego 7. Udział w zajęciach jest bezpłatny. 

Dodajmy, że organizację zajęć feryjnych w paczkowskiej Bibliotece Publicznej umożliwiły środki finansowe zabezpieczone w budżecie Gminy Paczków na przeciwdziałanie alkoholizmowi i zwalczanie narkomanii. 

Otwórz