Nawet 10 tysięcy euro dla stowarzyszeń - sprawdź!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Nawet 10 tysięcy euro dla stowarzyszeń - sprawdź!

Mamy ciekawą informację dla wszystkich organizacji pozarządowych, które w rozpoczętym niedawno roku 2013 chciałyby zorganizować debatę, seminarium lub warsztaty. Na tego typu przedsięwzięcia uzyskać można nawet 10 tys. euro.

Biuro Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Opola oraz Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych w Opolu zachęcają władze i członków stowarzyszeń do przygotowania w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży projektów, dzięki którym młodzi ludzie w wieku 13-30 lat mogliby realizować swoje pasje, rozwijać umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w czasie wolnym od nauki. Dofinansowania będzie można uzyskać dzięki inicjatywie "Młodzież w działaniu", czyli programowi Unii Europejskiej, który pozwala uzyskać dofinansowanie na realizację tego typu projektów.

U podstaw programu "Młodzież w działaniu" leży kilka założeń, na których powinno opierać się jego działanie, aby program ten mógł w pełni realizować postawione przed nim cele. O szczegółach można dowiedzieć się na bezpłatnym szkoleniu w Miejskim Centrum Organizacji Pozarządowych w Opolu (ul. Żeromskiego 3), które odbędzie w poniedziałek 21 stycznia 2013 r. Dzięki udziałowi w szkoleniu będzie można się dowiedzieć, jakie powinny być podstawy proponowanych projektów.

CHCESZ ZDOBYĆ ŚRODKI NA ROZWÓJ ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ, W KTÓREJ DZIAŁASZ?
DZIAŁASZ OD 6 DO 36 MIESIĘCY?
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNO - SZKOLENIOWE!

23 stycznia 2013 r. (środa) o godz. 13:30-15.30
Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Żeromskiego 3 w Opolu (naprzeciw kina Helios)
www.trzecisektor.opole.pl
Osoba do kontaktów: Alicja Gawinek, tel. 77 441 50 25, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej informacji tutaj.

Otwórz