Ważna informacja - nocna i świąteczna opieka medyczna bez zmian!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Ważna informacja - nocna i świąteczna opieka medyczna bez zmian!

Opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przedłużył kontrakt dla Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "RONDO" w Nysie przy ulicy Kolejowej 2b. Oznacza to, że właśnia ta przychodnia lekarska będzie nadal świadczyć usługi nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Początkowo informowano, że od 1 stycznia 2013 r. zmieni się adres świadczenia w Nysie opieki zdrowotnej w dni świąteczne - zadania te miał przejąć Zakład Usług Medycznych przy ul. Chodowieckiego 9, który wygrał ogłoszony przez NFZ przetarg. Ostatecznie jednak nyski ZUM nie podpisał umowy, ponieważ pisemne odwołanie w sprawie procedury przetargowej złożyło rywalizujące z nim "RONDO". Podpisanie umowy w trakcie trwania procedury odwoławczej nie byłoby zgodne z prawem, dlatego na ostateczne rozstrzygnięcie przyjdzie nam poczekać do 31 marca 2013 r. Właśnie do tego dnia Narodowy Fundusz Zdrowia podpisał z "RONDEM" aneks kontraktu, dając sobie czas na rozpisanie kolejnego przetargu w tej sprawie.

W praktyce oznacza to, że co najmniej do końca marca 2013 roku  w dni robocze po godz. 18:00, w soboty, niedziele i dni świąteczne, poradę lekarską i pielęgniarską na terenie Nysy uzyskamy nadal w przychodni NZOZ "RONDO" przy ul. Kolejowej 2b.

Godziny świadczenia usług pozostają bez zmian, czyli:

  • w dni robocze od godz. 18:00 do godz. 8:00 dnia następnego,
  • w soboty, dni wolne od pracy, niedziele i święta od godz. 8:00 do godz. 8:00 dnia następnego (24 godziny)

Kontakt telefoniczny z nyskim "RONDEM" uzyskać można pod numerami: 600 952 210 lub (77) 409 17 25 / fax (77) 4093185. 

Otwórz