Uwaga! Znaleziono wózek - policja szuka właściciela

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Uwaga! Znaleziono wózek - policja szuka właściciela

Policja w Paczkowie zwraca się z dość nietypowym apelem - funkcjonariusze szukają właściciela zostawionego pod jednym z paczkowskich marketów... dziecięcego wózka.

W piątek 31 sierpnia, około godz. 23:00, przed wejściem do marketu "Biedronka" w Paczkowie przy ulicy Sienkiewicza, funkcjonariusze znaleźli dziecięcy wózek spacerowy. Wygląda na to, że zabiegani rodzice prawdopodobnie zapomnieli zabrać go spod sklepu. Na szczęście nie zostawili w nim dziecka, choć pewien "pasażer" siedzi w nim do dziś ;)  

"Pojazd" jest w bardzo dobrym stanie, ma kraciastą tapicerkę w kolorze granatowo-beżowym i... pluszowego "lokatora" w postaci czarnego gorylka. Policjanci zabezpieczyli wózek i teraz szukają jego prawowitego właściciela. 

Jeśli kojarzycie Państwo wózek ze zdjęć, znacie jego właścicieli lub sami nimi jesteście - prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Paczkowie - ul. Mickiewicza 11, tel. (77) 439 04 45. Z pewnością przydatne będzie zdjęcie lub inny dowód, który bezsprzecznie poświadczy własność wózka.

Otwórz