Warsztaty pieczenia pierników dla dzieci

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Warsztaty pieczenia pierników dla dzieci

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Koperniki zaprasza dzieci szkół podstawowych z obszaru gmin należących do Nyskiego Księstwa Jezior i Gór - w tym również Gminy Paczków - na bezpłatne warsztaty pieczenia pierników.

Podczas zajęć uczestnicy będą piekli pierniki poznając przy tym tajemnicę pieczenia pierników według tajnej receptury Koperniczanki. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie i przesłanie do LGD formularza zgłoszeniowego do 8 czerwca 2012 roku. To kulinarne szkolenie obędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Kopernikach w poniedziałek 11 czerwca 2012 r. w godzinach 16:00 - 18:00.

Jedna szkoła może zgłosić maksymalnie 30-osobową grupę dzieci z klas I-VI. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do udziału w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń dostarczonych do Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Koperniki.

Warsztat organizowany jest w ramach realizowanego projektu: Promocja produktu lokalnego "Pierniki prosto z Kopernik" zgodnie z umową przyznania pomocy na operację z zakresu małych projektów w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Szczegóły na stronie internetowej www.nyskieksiestwo.turystyka.net. 

Otwórz