O spóźnionej miłości pewnego nauczyciela

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności O spóźnionej miłości pewnego nauczyciela

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na spektakl teatralny zatytułowany "Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra". Autorem i wykonawcą tego humorystycznego monodramu jest Mariusz Marczak, aktor i literat, laureat nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra w Poznaniu.

Przedstawienie opowiada pełną humoru historię o zmęczonym życiem nauczycielu języka polskiego i historii, który przez całe swoje życie pozostał wierny szkolnej miłości. Niestety, przez wrodzoną nieśmiałość nie potrafił w czasach młodości wyznać swoich uczyć wybrance - pięknej Helenie. Przez przeszło 30 lat marzy i czeka, jednak stan kawalerski odciska na nim coraz większe piętno, jednocześnie prowadząc go do różnych dziwacznych zachowań i śmieszności. Pewnego dnia stary belfer postanawia odnaleźć Helenę, by wreszcie przełamać swoje opory i wyznać jej miłość.

Ta romantyczna historia przepełniona jest znakomitymi wstawkami humorystycznymi, które potrafią rozśmieszyć nawet największych sztywniaków. Autor jeździ ze swoim spektaklem po całym kraju zbierając bardzo dobre recenzje, dlatego propozycja OKiR jest godna uwagi.

Spektakl "Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra" zostanie zaprezentowany w niedzielę 22 kwietnia 2012 r. o godz.18.00 w Kino Kopernik w Paczkowie (ul. Piastowska 3). Wstęp 10 zł. Bilety do nabycia w biurze OKiR. Zapraszamy!

Otwórz