PUP zaprasza na nyskie targi pracy

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności PUP zaprasza na nyskie targi pracy

W piątek 30 marca w Nysie odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Pracy i Edukacji "Perspektywy 2012", na które wszystkich mieszkańców gminy Paczków zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Nysie oraz nyskie Centrum Aktywizacji Zawodowej.

Międzynarodowe Targi Pracy i Edukacji "Perspektywy" to cykliczna impreza promocyjna, która ma na celu zapoznanie mieszkańców powiatu nyskiego z licznymi ofertami pracy w kraju i zagranicą. Tegoroczna edycja będzie już ósmą z kolei odsłoną nyskich "Perspektyw", których głównym celem jest umożliwienie wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem lub zmianą dotychczasowego zatrudnienia zapoznania się z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy, a wystawcom bezpośredniego kontaktu z nimi.

Uczestnicy tego przedsięwzięcia mogą liczyć na spotkanie z kilkudziesięcioma pracodawcami i agencjami pracy z Polski, Niemiec, Austrii, Holandii i Czech. Dodatkowo oferta targów wzbogacona jest o ofertę szkół językowych i szkół wyższych.

Targi odbędą się w piątek 30 marca 2012 r. w Hali Sportowej Diecezjalnego Gimnazjum i Liceum Humanistycznego w Nysie (ul. Św. Piotra 1a) w godzinach od 10:00 do 14:00. Szczegółowych informacji zaczerpnąć można bezpośrednio w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie pod numerem tel. (77) 448 99 33 oraz na stronie internetowej www.pup.nysa.pl.

Otwórz