Ferie w paczkowskiej Bibliotece

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Ferie w paczkowskiej Bibliotece

Tradycyjnie Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w zajęciach podczas nadchodzących ferii zimowych.

Od 16 stycznia paczkowska Biblioteka Publiczna organizować będzie cykl codziennych zajęć dla dzieci w wieku szkolnym. W programie "Ferii w Bibliotece" jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji, dlatego nasi najmłodsi nie powinni się nudzić.

W Bibliotece przygotowane będą m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne i wokalne, spotkania z ciekawymi osobami, a także konkursy z nagrodami, gry i zabawy edukacyjne oraz oczywiście głośne czytanie baśni i bajek. Nie zabraknie również dziecięcej zabawy tanecznej. Ze względu na dużą różnorodność zajęć każdego dnia podawany jest jedynie program ramowy.

Zajęcia pod okiem pracowników Biblioteki prowadzone będą od 16 do 27 stycznia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 10:00 do 12:00. Biblioteka Publiczna w Paczkowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do swojej siedziby przy ulicy Słowackiego 7. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Otwórz