Kiermasz, kiermasz i po kiermaszu

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Kiermasz, kiermasz i po kiermaszu

Zapowiadany przez nas "Kiermasz Bożonarodzeniowy", który zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Paczkowie, okazał się bardzo udany. Dziś zamieszczamy krótką fotorelację z tego świątecznego wydarzenia. 

W minioną sobotę uczniowie i nauczyciele z "Trójki" przygotowali pod paczkowskim ratuszem spore stoisko, a na nim przeróżne świąteczne gadżety - ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, stroiki, bombki czy świąteczne kartki. Wszystkie akcesoria wykonane zostały przez uczniów podstawówki. Organizatorzy kiermaszu nieprzypadkowo przygotowali swoje mini-targowisko właśnie w sobotę - nie od dziś wiadomo, że w centrum Paczkowa właśnie w soboty i środy - "paczkowskie dni targowe" - panuje największy ruch. 

Szkolne "rękodzieło" cieszyło się sporym powodzeniem wśród szykujących się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mieszkańców Paczkowa. Wielu z nich zaopatrzyło się w przygotowane przez "Trójkę" artykuły, spełniając przy tym dobry uczynek. Przypomnijmy, że dochód z "Kiermaszu Bożonarodzeniowego" dyrekcja PSP nr 3 planuje przeznaczyć m.in. dla jednego ze swoich uczniów, który w ostatnim czasie przeszedł poważną operację i powoli wraca do zdrowia w szpitalu.

Otwórz