Ognisko Artystyczne zaprasza na wernisaż

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Ognisko Artystyczne zaprasza na wernisaż

Już w najbliższy piątek 2 grudnia w galerii Domu Plastyka w Paczkowie odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Planeta Berlin" autorstwa utalentowanej opolskiej artystki - Anny Hlawacz.

25-letnia Anna Hlawacz zainteresowanie fotografią wyniosła z domu - jej ojciec, Roman Hlawacz, jest uznanym artystą fotografikiem, od lat związanym z Opolszczyzną. Twórcze zainteresowania Anny łączą fotografię z pasjami sportowymi, ze szczególny uwzględnieniem jej sympatii do sportów samochodowych. Utalentowana fotografka należy nie tylko do Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego, ale też do Opolskiego Automobilklubu - z sukcesami uczestniczyła w lokalnych i ogólnopolskich rajdach turystyczno-nawigacyjnych. Nie bez powodu jej pierwsza indywidualna wystawa fotograficzna w kinie Helios w Opolu nosiła tytuł "Rajdowo".

W Paczkowie Anna Hlawacz zaprezentuje ekspozycję pod tytułem "Planeta Berlin". Składają się na nią zdjęcia, które są owocami kilkudniowego pobytu artystki w stolicy Niemiec. Berlin zachwycił ją do tego stopnia, że "spenetrowała" go fotograficznie wzdłuż i wszerz, a następnie wykorzystała do stworzenia własnej "kosmicznej" wizji architektury tego nowoczesnego miasta.

Wernisaż wystawy "Planeta Berlin" odbędzie się w głównym holu paczkowskiej filii Ogniska Artystycznego w Nysie - Domu Plastyka (ul. Rynek 20) - w piątek 2 grudnia 2011 roku o godz. 17:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w otwarciu i obejrzenia tej ciekawej ekspozycji.

Otwórz