Dzierżawa gruntów pod sprzedaż kwiatów i zniczy

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Dzierżawa gruntów pod sprzedaż kwiatów i zniczy

Wielkimi krokami zbliża się 1 listopada, czyli Dzień Wszystkich Świętych. W okolicach tego terminu w pobliżu paczkowskiego Cmentarza Komunalnego swoje stragany mogą ustawiać przedsiębiorcy handlujący kwiatami i zniczami. Dziś publikujemy ważne dla nich ogłoszenie.

Burmistrz Gminy Paczków informuje o możliwości składania ofert na dzierżawę gruntów pod stanowiska handlowe do sprzedaży zniczy i kwiatów przy Cmentarzu Komunalnym w Paczkowie ul. Zawadzkiego 23 w dniach od 29 października do 1 listopada 2011 roku.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z adnotacją: "OFERTA NA DZIERŻAWĘ POD STANOWISKA HANDLOWE NA SPRZEDAŻ ZNICZY I KWIATÓW" w terminie do 24 października 2011 r. do godz. 16:00, w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Paczkowie (ul. Rynek 1, pokój nr 10, I piętro).

Cena wywoławcza dzierżawy jednego stanowiska handlowego wyznaczonego przy Cmentarzu Komunalnym w Paczkowie wynosi 288 zł netto. Otwarcie ofert nastąpi 25 października 2011r. o godz. 9:00. Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Regulaminem Przetargu pisemnego na dzierżawę gruntów pod stanowiska handlowe do sprzedaży zniczy i kwiatów z dnia 29 września 2011 roku, z którego treścią można zapoznać się na stronie: www.paczkow.bip.net.pl.

Otwórz