Ruszają hip-hopowe warsztaty taneczne

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Ruszają hip-hopowe warsztaty taneczne

Już jutro - w czwartek 22 września - odbędą się pierwsze darmowe warsztaty taneczne z hip-hopu, które w ramach swojej oferty programowej przygotował dla młodych paczkowian Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie.

Na razie zajęcia zaplanowane są w dwóch terminach - w czwartek 22 września w paczkowskim Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Wojska Polskiego 45a) o godz. 16:00 dla grupy dziecięcej (od 5 do 12 lat), a o godz. 17:00 dla grupy młodzieżowej (gimnazjum i liceum). Kolejna odsłona warsztatów przewidziana jest na czwartek 29 września w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie (ul. Wojska Polskiego 27) - lekcja grupy dziecięcej odbędzie się o godz. 17:00, a grupy młodzieżowej o godz. 18:00. Jeśli zajęcia będą cieszyć się zainteresowaniem młodych adeptów tańca nowoczesnego, istnieje szansa, że staną się one stałym punktem nowej oferty programowej OKiR Paczków.

Warsztaty poprowadzi Laura Kropińska - tancerka, instruktorka i choreografka grupy tańca nowoczesnego DNA, która działa przy Nyskim Domu Kultury. Laura tańczy od przeszło ośmiu lat, ma na swoim koncie sporo sukcesów indywidualnych i zespołowych na festiwalach tanecznych m.in. w Gorzowie Śląskim, Tarnowie Opolskim, Nysie i Krobii.

Krótka próbka tanecznych umiejętności Laury Kropińskiej znajduje się poniżej...

 


Otwórz