Biblioteka Publiczna zaprasza

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Biblioteka Publiczna zaprasza

Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy zaprasza wszystkich do obejrzenia wystawy prac uczniów Podstawowej Szkoły Artystycznej w Javorniku.

Ekspozycja pod tytułem "Spotkanie bez granic" jest kolejnym efektem owocnej współpracy paczkowskiej Biblioteki z javornicką PSA. Wcześniej nauczyciele czeskiej placówki przyjeżdżali do naszego miasta, by prezentować swoje muzyczne talenty. Do tej pory Biblioteka zorganizowała już trzy koncerty grona pedagogicznego PSA - ostatni z nich odbył się w kwietniu tego roku. Tym razem w Paczkowie przyszła pora na prezentację efektów pracy sekcji plastycznych

Przypomnijmy, że podopieczni Podstawowej Szkole Artystycznej w Javorniku kształcą się na trzech kierunkach - plastycznym, muzycznym i teatralnym. Wśród uczniów PSA nie brakuje też dzieci z Paczkowa i okolic.

Wystawę rzeźb, obrazów i grafik przygotowanych przez uczniów PSA Javornik można oglądać w czytelni Biblioteki Publicznej w Paczkowie (ul. Słowackiego 7) do końca sierpnia 2011 r. w godzinach otwarcia biblioteki. Wstęp wolny. Warto nadmienić, że w okresie wakacyjnym Biblioteka jest nieczynna w soboty. Godziny otwarcia placówki można sprawdzić tutaj.

Otwórz