Szansa na spore dotacje z UE - dowiedz się na co i jak je zdobyć!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Szansa na spore dotacje z UE - dowiedz się na co i jak je zdobyć!

Lokalna Grupa Działania Nyskie Księstwo Jezior i Gór zaprasza do zgłaszania udziału w warsztatach szkoleniowych z zakresu "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej".

Już w pierwszej połowie września planowane jest rozpoczęcie procedury konkursowej i ogłoszenie naborów w III kwartale 2011 r. w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na operacje: Małe Projekty - "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Odnowa i rozwój Wsi". W związku z tym, dla wszystkich zainteresowanych, LGD przygotowuje specjalne warsztaty szkoleniowe - na "pierwszy ogień" idą zadania z zakresu "Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej".

Podczas warsztatów omówione zostaną wnioski o dofinansowanie, sposób ich wypełniania, przygotowanie budżetu projektu i załączników do wniosków. Pozyskane informacje zostaną wykorzystywane w trakcie wypełniania wniosków. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie swojego uczestnictwa telefonicznie pod numer (77) 408 0588 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Warsztaty szkoleniowe odbędą się:

  • 2 sierpnia 2011 r. o godz. 10:00 w sali 234 (II piętro) w Urzędzie Miejskim w Nysie w zakresie operacji "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw",
  • 3 sieprnia 2011 r. o godz. 10:00 w sali 234 (II piętro) w Urzędzie Miejskim w Nysie w zakresie operacji "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej".

Warto dodać, że LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór prowadzi na bieżąco punkt informacyjno-konsultacyjny w celu udzielania niezbędnych informacji oraz bezpłatnej pomocy w rozliczaniu wniosków. Zachęcamy do odwiedzenia strony LGD - www.nyskieksiestwo.turystyka.net.

Otwórz