Klauni Ruphert i Rico znów w Paczkowie!

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Klauni Ruphert i Rico znów w Paczkowie!

Do Paczkowa po raz kolejny przejeżdżają Ruphert i Rico, czyli para znanych i lubianych w całej Polsce klaunów, którzy znów będą zabawiać naszych najmłodszych.

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie przygotował dla dzieciaków miłą wakacyjną niespodziankę - kolejną wizytę w naszym mieście złoży The Clown Circus Show RUPHERT & RICO. Tym razem popularny duet klaunów zaprezentuje widowisko pod tytułem "Pakujemy zapasy - jedziemy na wczasy!". Program ten jest połączeniem dynamicznych piosenek, tańców, śmiesznych dialogów, szalonych harców, gagów cyrkowych oraz tradycyjnego puszczania baniek mydlanych i konfetti. Nie zabrkanie też stałych elementów występów Rupherta i Rico, czyli atrakcyjnych konkursów z nagrodami oraz malowania twarzy.

Impreza zapowiada się znakomicie, bo wspomniana para klaunów znana jest z przygotowywania wspaniałych show dla dzieci. Widowisko odbędzie się w czwartek 4 sierpnia o godz. 15:00 na placu przy Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie (ul. Wojska Polskiego 27). Wstęp wolny. Pozostaje tylko uzbroić się nieco w cierpliwość i trzymać kciuki za pogodę. Już za kilka dni znów nadarzy się okazja do spotkania z Ruphertem i Rico - serdecznie zapraszamy!

Otwórz