Obejrzyj popisy sekcji artystycznych OKiR

Strona główna Dla Mieszkańców Aktualności Obejrzyj popisy sekcji artystycznych OKiR

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zaprasza na imprezę "To co nasze!", która odbędzie się już w najbliższą czwartek 16 czerwca.

Impreza będzie swoistym przeglądem artystycznych umiejętności członków wszystkich działających w paczkowskim OKiR sekcji. Te specjalne występy zaprezentują podopieczni w różnym wieku i różnym stopniu zaawansowania.

W czwartkowe popołudnie uczestnicy zajęć OKiR Paczków pokażą widowni to, co potrafią najlepiej. Na scenie wystąpią uczestnicy zajęć muzycznych (nauka gry na pianinie i gry na gitarze), członkowie studia piosenki "Voices", grupa teatralna "Scena" oraz zespoły taneczne "Bolero" i "Jump". Nie zabraknie też występów zespołów rockowych oraz prezentacji działalności w podpaczkowskich Wiejskich Domach Kultury.

"To co nasze!" odbędzie się w czwartek 16 czerwca 2011 r. o godz. 17:00 w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie (ul. Wojska Polskiego 27). W imieniu organizatorów imprezy serdecznie zachęcamy do udziału. Warto zobaczyć efekty pracy instruktorów OKiR oraz uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży z Paczkowa i okolic.  

Otwórz